| Antalya Ev Temizliği, Antalya Temizlik Şirketleri, Serik Temizlik Kemer Ev Temizlik Şirketi

Kemer ev temizliği, Kemer temizlik şirketi, konusunda faaliyetlerini yürüten Kemer ev temizleme firması olan ULUSOY TEMİZLİK, Kemer ve beldelerinde ev temizliği konusunda sizlere hizmet etmek için zaman harcamaktadır.

Kemer ev temizleme firması olan ULUSOY TEMİZLİK bünyesinde çalıştırdığı personellerin SGK primlerini ve ücretlerini ödemekte olup size ek olarak hiç bir ücret yansıtmamaktadır. Size kalan sadece temizlenerek hijyen edilmiş evinizde ve iş yerinizde ferah bir yaşam sürmektir.

Ev temizliği için bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren, önce işinde uzman elemanlarımız tarafından ön çalışma yapılmakta ve müteakiben ilgili departmandaki arkadaşlara bilgi verilerek gereken hazırlıklar hemen başlatılmaktadır.

TSE ve CE belgeli temizlik kimyasallarımız ve işinde uzmanlık eğitimi almış  elemanlarımızla yaşam alanlarınızı temizleyerek üst düzey hijyen sağlarız.

Soru sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ilgili departmanlarımıza ulaşarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Ev temizliği, Ofis temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Merdiven ve apartman temizliği vb.

İLETİŞİM

Kızılsaray Mah. 71 Sokak Tevfik Apt. 18-1/101

Muratpaşa / ANTALYA

E-Mail : bilgi@evtemizligiantalya.com

Web Site : www.evtemizligiantalya.com

Telefon : 0242 226 01 01

Mobil    : 0544 417 76 76

Kemer Ev Temizlik Şirketi
BİZİ HEMEN ARAYIN |antalya catering|antalya toplu yemek firmaları|antalya yemek şirketleri|