| Antalya Ev Temizliği, Antalya Temizlik Şirketleri, Serik Temizlik Antalya Bayan Temizlikçi

Antalya bayan temizlikçi, Antalya gündelikçi, konusunda faaliyet yürüten Antalya ev temizleme firması olan ULUSOY temizlik, Antalya ve ilçelerinde hatta beldelerinde ev temizliği konusunda sizlere hizmet etmek için zaman harcamaktadır.

Antalya bayan gündelikçi firması olan ULUSOY TEMİZLİK bünyesinde çalıştırdığı bayan personellerin SGK primlerini ve ücretlerini ödemekte olup size ek olarak hiç bir ücret yansıtmamaktadır. Size kalan sadece temizlenerek hijyen edilmiş evinizde ve iş yerinizde ferah bir yaşam sürmektir.

Ev temizliği için bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren, önce işinde uzman elemanlarımız tarafından ön çalışma yapılmakta ve müteakiben ilgili departmandaki arkadaşlara bilgi verilerek gereken hazırlıklar hemen başlatılmaktadır.

TSE ve CE belgeli temizlik kimyasallarımız ve işinde uzmanlık eğitimi almış  elemanlarımızla yaşam alanlarınızı temizleyerek üst düzey hijyen sağlarız.

Soru sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ilgili departmanlarımıza ulaşarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Ev temizliği, Ofis temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Merdiven ve apartman temizliği vb.

İLETİŞİM

Kızılsaray Mah. 71 Sokak Tevfik Apt. 18-1/101

Muratpaşa / ANTALYA

E-Mail : bilgi@evtemizligiantalya.com

Web Site : www.evtemizligiantalya.com

Telefon : 0242 226 01 01

Mobil    : 0544 417 76 76

Antalya Bayan Temizlikçi
BİZİ HEMEN ARAYIN |antalya catering|antalya toplu yemek firmaları|antalya yemek şirketleri|