Alanya ev temizliği, Alanya temizlik şirketi,  konusunda faaliyetlerini yürüten Alanya ev temizleme firması olan ULUSOY TEMİZLİK, Alanya ve beldelerinde ev temizliği konusunda sizlere hizmet etmek için zaman harcamaktadır.

Alanya ev temizleme firması olan ULUSOY TEMİZLİK bünyesinde çalıştırdığı personellerin SGK primlerini ve ücretlerini ödemekte olup size ek olarak hiç bir ücret yansıtmamaktadır. Size kalan sadece temizlenerek hijyen edilmiş evinizde ve iş yerinizde ferah bir yaşam sürmektir.

Ev temizliği için bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren, önce işinde uzman elemanlarımız tarafından ön çalışma yapılmakta ve müteakiben ilgili departmandaki arkadaşlara bilgi verilerek gereken hazırlıklar hemen başlatılmaktadır.

TSE ve CE belgeli temizlik kimyasallarımız ve işinde uzmanlık eğitimi almış  elemanlarımızla yaşam alanlarınızı temizleyerek üst düzey hijyen sağlarız.

Soru sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ilgili departmanlarımıza ulaşarak sorularınızı yöneltebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Ev temizliği, Ofis temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Merdiven ve apartman temizliği vb.

İLETİŞİM

Kızılsaray Mah. 71 Sokak Tevfik Apt. 18-1/101

Muratpaşa / ANTALYA

E-Mail : bilgi@evtemizligiantalya.com

Web Site : www.evtemizligiantalya.com

Telefon : 0242 417 76 76

Mobil    : 0544 417 76 76

Alanya Ev Temizlik Şirketi
BİZİ HEMEN ARAYIN antalya davlumbaz temizliği|antalya su deposu temizliği|antalya baca temizliği|antalya halı yıkama|antalya koltuk yıkama|antalya perde yıkama|